Polska pokonała Armenię 1:0
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plWiadomości, z kraju, ze świata
Piątek, 24 maja 2019 Joanny, Zdenka, ZuzannyPolska pokonała Armenię 1:0

Dodane: 2007-03-29 12:31:16 | Sport

Reprezentacja Polski pokonała Armenię w meczu eliminacji do MŚ. Po efektywnym pokonaniu Azerbejdżanu w poprzednim meczu (4:0), tym razem nie było tak łatwo. Nasza kadra pokonała swoich kolejnych rywali -Armenię tylko 1:0.

Mecz był ciężki, na twarzy trenera Leo Benhakkera było widać wiele nerwów oraz niezadowolenia. Sam trener po ostatnim wyjściu z autokaru po dotarciu na miejsce wyszedł z niego i stał chwilę zadumany -czy aby szukał ostatniego sposobu jak wydobyć z naszych graczy energię? Wiedział dobrze, że nie pójdzie tak łatwo jak z Azerbejdżanem. Mecz nie wygrany tak efektownie jakbyśmy chcieli, ale liczy się kolejna wygrana i wyniesione 3 punkty.

Tak komentowała mecz prasa:

"Rzeczpospolita"
Westchnienie ulgi po ostatnim gwizdku
Po wysokim zwycięstwie nad Azerbejdżanem kibice oczekiwali równie efektownego nad Armenią. Tym razem Polacy zagrali słabiej, ale strzelili bramkę i wygrali 1:0.

"Gazeta Wyborcza"
Polska - Armenia 1:0. Żurawski się doczekał
14 meczów czekał Maciej Żurawski na gola w reprezentacji Polski. Strzelił go w spotkaniu z Armenią, zapewniając Polsce zwycięstwo 1:0 i pozycję lidera grupy A na półmetku eliminacji Euro 2008...

"Dziennik"
Polska wygrała z Armenią
Polska reprezentacja wywalczyła kolejne cenne punkty w eliminacjach do Euro 2008. Po efektownym zwycięstwie z Azerbejdżanem 5:0 kibice oczekiwali kolejnego świetnego występu. Polska w meczu z Armenią miała wiele okazji na zdobycie bramek, ale wygrała tylko 1:0. Zwycięskiego gola strzelił Maciej Żurawski.

"Życie Warszawy"
Historyczny mecz bez jakiejkolwiek historii
Po meczu, o którym szybko zapomnimy, polscy piłkarze pokonali Ormian i zdobyli cenne trzy punkty eliminacji mistrzostw Europy. Dobrze, że w futbolu punktów nie przyznaje się za styl..

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.